16. 03. 2021

Administrativni asistent

RegionBeogradski region

Polje radaProdaja / Komercijala / Trgovina

Vrsta posla:Proizvodnja, ugostiteljstvo i administracija

Opis
Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada.
Za svog klijenta, lidera u rent a car industriji, tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

Opis glavnih zaduženja:
  • Prijem, sortiranje, zavođenje, skeniranje ulazne pošte po dospeću;
  • Tačan i pravovremen unos ulaznih faktura u softver;
  • Redovna nabavka kancelarijskog i potrošnog materijala;
  • Registracija, deregistracija, izdavanje, prijem, čuvanje, evidencija menica;
  • Precizna  obrada i procesuiranje saobraćajhnih i komunalnih prekršaja u skladu sa rokovima;
  • Pravovremeno kodiranje faktura osiguranja;
  • Pravovremeno kodiranje izvoda;
  • Terenski poslovi po potrebi / banka, pošta, poreska uprava i slično;
  • Redovno staranje o arhivi;
  • Intenzivna komunikacija sa saradnicima u vezi higijene direkcije, održavanje zgrade;
  • Korespodencija sa agencijom i evidencija testova PPZ i BZR;
  • Priprema opšte dokumentacije za tendere, finansiranje i sl., po potrebi;
  • Redovno staranje o ispravnosti manjih uređaja u direkciji;
  • Ostali poslovi po nalogu neposrednog izvršioca.
Uslovi rada:
  • Rad organizovan pet dana nedeljno od 08:00h do 16:00h;
  • Rad u stabilnoj kompaniji;
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja.
Potrebne kvalifikacije:
  • Poznavanje rada na računaru (Windows, MS Office)
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Izražene komunikacione i organizacione sposobnosti;
  • Orijentisanost na detalje
  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Iskustvo u istim ili sličnim poslovima poželjno, ali nije obavezno
Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -032021-43353