08. 08. 2019

Bravar

RegijaSremski region

Vrsta posla:Stručne i rukovodeće pozicije

Opis
Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Radi pružanja usluga jednom od naših klijenata, tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

Bravar
Novi Sad (Veternik)

Uslovi rada:

     Stimulativna početna zarada (65.000RSD – 70.000RSD),
     Posao podrazumeva rad u radionici,
     Izlazak na teren po potrebi,
     Osmočasovno radno vreme,

Potrebne kvalifikacije:

     Srednja stručna sprema,
     Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,

Opis glavnih zaduženja:

     Izrada čeličnih konstrukcija u skladu tehničkim crtežima,
     Obrada čeličnih konstrukcija
     Sečenje, bušenje i brušenje profila,

Profil kandidata:

     Usmerenost ka zadatku,
     Znanje čitanja tehničkih crteža,
     Sposobnost za samostalni rad,
     Dobre motoričke sposobnosti (pokretnost, brzina i preciznost),

Svi zainteresovani kandidati mogu dobiti dodatne informacije putem broja telefona: 060/8601707

Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -082019-24832