18. 03. 2020

Direktor prodaje

RegijaBeogradski region

Vrsta posla:Stručne i rukovodeće pozicije

Opis
Za potrebe našeg klijenta, ekskluzivnog distributera naprednih sajber bezbednosnih rešenja i usluga u oblasti informacione bezbednosti, Adecco je u potrazi za motivisanim kandidatom koji bi se pridružio njihovom timu sa lokacijom rada u Beogradu.

Uslovi i kvalifikacije:
  • 10 godina radnog iskustva na komercijalnim poslovima, minimum 5 godina u IT prodaji
  • Dokaziv portfolio u prodaji i akvizicijama velikih korisnika
  • VII stepen stručne spreme
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Glavna zaduženja:
  • Primarna odgovornost za budžetske targete prodaje
  • Svakodnevne aktivnosti na jačanju prodajnih kanala, kako u bruto okvirima, tako i u oblastima jačanja marže
  • Inovativan razvoj kanala prodaje sa planskim budžetiranjem investicija u prodajnu mrežu
  • Aktivno praćenje efikasnosti prodaje i odgovornost za redukciju troškova prodajnih kanala
  • Kreiranje dnevnih, nedeljnih i periodičnih izveštaja o aktivnostima poslovanja sa kupcima
  • Razvoj baze klijenata i održavanje direktne komunikacije sa ključnim klijentima
  • Ispitivanje konkurencije, zahteva kupaca i identifikacija prostora za dalji razvoj prodaje
  • Službena putovanja u regionu

Profil kandidata:
  • Spremnost da se u kratkom roku pokažu prodajni rezultati
  • Izuzetna motivisanost u radu, samopokretački duh i samostalni stil poslovanja
  • Organizacione i komunikacione, a posebno prezentacione veštine

Naš klijent Vam nudi odlične uslove rada i dobru radnu atmosferu.

Samo kandidati koji odgovaraju traženom profilu kandidata će biti kontaktirani.
Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -032020-32498