20. 03. 2020

Inženjer prodaje

RegijaBeogradski region

Vrsta posla:Stručne i rukovodeće pozicije

Opis
Za potrebe našeg klijenta, uspešne kompanije koja se bavi prodajom elektro opreme i automatizacijom procesa u industriji, Adecco je u potrazi za motivisanim i kvalifikovanim kandidatom koji bi se pridružio njihovom timu sa lokacijom rada u Valjevu ili Beogradu.

Uslovi i kvalifikacije:
  • Diplomirani elektroinženjer
  • Poželjno radno iskustvo u prodaji
  • Dobro poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Glavna zaduženja:
  • Održavanje kontakata sa postojećim klijentima i aktivan rad na pronalaženju novih
  • Direktne posete i obilazak partnera na teritoriji cele Srbije
  • Analiza tržišta, marketinške aktivnosti i aktivno učešće u unapređivanju poslovanja
  • Rad na rešavanju tehničkih zahteva i davanju ponuda

Profil kandidata:
  • Izuzetna motivisanost u radu, samopokretački duh
  • Organizacione i komunikacione veštine
  • Prezentacione veštine

Naš klijent Vam nudi dobre uslove rada i dobru radnu atmosferu.

Samo kandidati koji odgovaraju traženom profilu kandidata će biti kontaktirani.
Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -032020-32621