17. 03. 2020

Konsultant prodaje

RegijaBeogradski region

Vrsta posla:Stručne i rukovodeće pozicije

Opis
Za potrebe našeg klijenta, ekskluzivnog distributera naprednih sajber bezbednosnih rešenja i usluga u oblasti informacione bezbednosti, Adecco je u potrazi za proaktivnim i motivisanim kandidatima koji bi ih podržali u daljem razvoju i pojačali njihov tim na dve lokacije -  Beograd i Podgorica.

Uslovi i kvalifikacije:
  • Posedovanje fakultetske diplome
  • Minimum 5 godina iskustva u prodaji i razvoju biznisa
  • Minimum 3 godine iskustva u IT industriji
  • Iskustvo rada u oblasti informacione bezbednosti će se smatrati prednošću
  • Viši nivo znanja engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije; aktivan vozač
Glavna zaduženja:
  • Odgovornost za budžetske targete (KPI) prodaje
  • Svakodnevne aktivnosti na jačanju prodajnih kanala, kako u bruto okvirima a tako i u oblastima jačanja marže
  • Inovativan razvoj kanala prodaje
  • Aktivno praćenje efikasnosti prodaje i odgovornost za redukciju troškova prodajnih kanala;
  • Jasno, redovno, pragmatično i odgovorno izveštavanje supervizora o tokovima i stanju prodaje
  • Prezentuje napredna znanja o proizvodima i uslugama kompanije, pridržava se definisanih politika i procedura
  • Prati realizaciju projekata kod klijenata radi obezbeđenja visokog stepena zadovoljstva proizvodom i uslugom, stvara nove prodajne prilike stalnim susretima sa klijentima
  • Sarađuje sa vendorima i preduzima aktivnosti radi što efikasnije prodaje, očuvanja i unapređenje tržišta
  • Pronalazi nova ciljna tržišta i daje predloge za osvajanje istih
  • Razume kako da proizvode korisniku učini privlačnim u odnosu na okruženje i trendove na tržištu;
  • Aktivno traži nove mogućnosti za poboljšanje poslovanja kroz kontinuirano informisanje o zahtevima tržišta, proizvodima, trendovima, kupcima i konkurenciji
  • Sarađuje sa marketingom na razvoju novih strategija prodaje
Profil kandidata:
  • Odlične komunikacione, prezentacijske i pregovaračke veštine
  • Usmerenost na klijenta, proaktivnost i preduzetnički duh
  • Inicijativan; spreman da u kratkom roku pokaže prodajne rezultate
  • Izuzetna motivisanost u radu, samopokretački duh i samostalni stil poslovanja

Naš klijent Vam pruža priliku za rad u energičnom i profesinalnom timu i pozitivnoj radnoj atmosferi kao i mogućnost profesionalnog usavršavanja.
Samo kandidati koji odgovaraju traženom profilu kandidata će biti kontaktirani.
Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -032020-32431