11. 01. 2018

Modelar konstruktor odeće

RegijaSumadijski region

Vrsta posla:Stručne i rukovodeće pozicije

Opis

User-added image

Naš klijent je modna kuća Ballary, fokusirana na proizvodnju ženskih modnih kolekcija. Ukoliko imate iskustva u modeliranju raznovrsnih odevnih predmeta, dobro poznajete tehnički proces pripreme i šivenja, očekujemo Vašu prijavu za poziciju:

Modelar konstruktor
Topola

Pozicija podrazumeva blisku saradnju sa glavnim dizajnerom, uz predlaganje inovativnih tehničkih rešenja
Potrebne kvalifikacije:
     VSS Tekstilno - tehnološki fakultet
     Minimum 3 godine iskustva u proizvodnji ženskog modnog progama (različitih modnih predmeta)
     Poznavanje rada na računaru Office, Ecxel
     Poznavanje engleskog jezika
     Prednost će imati kandidati koji poznaju Optitex sofver
Glavna zaduženja:
     Konstrukcija modela
     Praćenje izdrade prvog uzorka
     Korekcija prvog uzorka
     Priprema krojeva za digitalizaciju
     Razrada modela po veličinama
     Uklapanje krojnih slika
     Tehnička priprema predproizvodnog procesa
Profil kandidata:
     Posvećenost i preciznost u radu
     Odgovornost i kooperativnost
     Odgovornost prema zadatim rokovima
     Spremnost za rad pod pritiskom u dinamičnom radnom okruženju
Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -012018-3102