24. 07. 2020

Operater na postrojenju za tretman otpadnih voda

RegijaBeogradski region

Vrsta posla:Proizvodnja, ugostiteljstvo i administracija

Opis
Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada.
Radi pružanja usluga jednom od naših klijenata, svetskom lideru u upravljanju pametnim i održivim resursima, tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

 (Vinča)

Svrha pozicije – kao Operater na postrojenju za tretman otpadnih voda bili biste zaduženi za nadgledanje parametara i osnovno održavanje, u cilju maksimalne efikasnosti pogona. Ova pozicija može da podrazumeva nestandardno radno vreme, noćni rad kao i mogućnost dežurstva.

Opis posla:
  • Izvršava aktivnosti u okviru postrojenja za tretman otpadnih voda I biogasa
  • Radi na sistemu za prikupljanje biogasa I otpadnih voda
  • Obavlja prvi nivo održavanja
  • Izveštava neposrednog menadžera o svim dešavanjima I vanrednim situacijama koje se javljaju tokom operacija
  • Poštuje sve propise iz oblasti bezbednosti I zdravlja na radu
  • Nadgleda podizvođače ako je potrebno

Uslovi:
  • Minimum SSS (obavezno tehničko ili mašinsko usmerenje)
  • 3-5 godina radnog iskustva na poslovima tretmana voda, otpada I održavanja
  • Tehnička kompetentnost, poznavanje mašinskih i/ili elektro radova
  • Osnovno poznavanje MS Office paketa
  • Poznavanje procesa izveštavanja
  • Vozačka dozvola B kategorije

Profil kandidata:
  • Svestan važnosti poštovanja procedura
  • Odgovoran I motivisan
  • Fleksibilan i organizovan

Dodatne informacije možete dobiti na sledeći način:

Od ponedeljka do petka od 09h – 17h pozivom na broj: 060/860 17 36
ili kontaktiranjem putem email-a: tara.mladenovic@adecco.com

Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -072020-35852