23. 07. 2020

Operater na pripremi proizvodnje

RegijaSremski region

Vrsta posla:Stručne i rukovodeće pozicije

Opis

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na podrućju ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Za svog klijenta, proizvodnog lidera u prehrambenoj industriji, tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

Operater na pripremi proizvodnje (m/ž)

(Stara Pazova)

Opis glavnih zaduženja:

  • Odgovornost za proces proizvodnje sladoledne smese prema planu i recepturi
  • Priprema, pasterizacija i homogenizacija smeše
  • Manipulacija sirovinama u proizvodnji
  • Očitavanje i kontrola nivoa sirovina u proizvodnom procesu
  • Organizacija procesa pranja opreme prema uputstvima i program rada na CIP-u
  • Unos podataka u bazu podataka i proizvodni modul sistema
  • Obuka novih kolega

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema, poželjno prehrambenog ili tehničkog usmerenja
  • Poželjno iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima
  • Spremnost na rad u smenama

Nudimo:

  • Redovnu i konkurentnu zaradu
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja
  • Prijatno radno okruženje
  • Organizovan kompanijski prevoz sa više lokacija (Beograd, Borča, Inđija, Batajnica, Ruma, Krčedin i Belegiš), dok je za ostale kandidate obezbeđena nadonada troškova prevoza.
Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -072020-35799