24. 06. 2020

Operater na sortiranju veša

RegijaBeogradski region

Vrsta posla:Proizvodnja, ugostiteljstvo i administracija

Opis
Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Radi pružanja usluga jednom od naših klijenata, kompaniji Lindstrom, tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

(Šimanovci)

Glavna zaduženja:

  • Prijem zaprljanih uniformi
  • Razvrstavanje uniformi po zaprljanosti
  • Ubacivanje uniformi u mašine predviđene za te svrhe

Uslovi rada:

  • Ugovor o radu na određeno vreme sa mogućnošću stalnog zaposlenja
  • Rad u prvoj I drugoj smeni, od 07h-15h I 14h-22h
  • Obezbeđena obuka
  • Organizovan kompanijski prevoz Medaković- Novi Beograd- Zemun- Altina- Šimanovci; plaćena mesečna nadoknada za radnike koji koriste sopstveni prevoz u visini od 3275 RSD

Profil kandidata:

     Motivisani, spremni na timski rad, učenje i napredovanje u karijeri

Dodatne informacije možete dobiti na sledeći način:

Od ponedeljka do petka od 09h – 17h pozivom na broj: 060/790 01 67

Posle 17h I vikendom: SMS, Viber, Whatsapp porukom na broj 060/86 01 736
ili kontaktiranjem putem email-a: tara.mladenovic@adecco.com

ADECCO OUTSOURCING d.o.o.
Vladimira Popovića 40, 11070 Beograd
www.adecco.com; www.adecco.rs
Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -062020-34958