01. 02. 2021

Operater u proizvodnji

RegionJužno - Banatski region

Polje radaProizvodnja

Vrsta posla:Proizvodnja, ugostiteljstvo i administracija

Opis
Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Naš klijent je kompanija Flender d.o.o. Subotica, pionir u sektoru vetro-energije, sa preko 120 godina uspešnog poslovanja u ovoj oblasti.

Flender d.o.o. Subotica je nezavisna kompanija na srpskom tržištu, deo Winergy grupe u okviru kompanije Flender.  Trenutno zapošljava više od 1500 zaposlenih. Svojim proizvodima fabrika aktivno omogućava stvaranje čiste i održive energije, kao i očuvanje životne sredine. U ime našeg klijenta, ovom prilikom oglašavamo poziciju: Operater u proizvodnji
(Subotica)

Uslovi rada:
  • Ugovor o radu
  • Rad u tri smene (06:00h – 14:00h; 14:00h – 22:00h; 22:00 – 06:00h)
  • Omogućena obuka za kandidate bez iskustva
Opis glavnih zaduženja:
  • Manuelno obavljanje poslova u procesu proizvodnje vetrogeneratora
  • Korišćenje ručnih alata u procesu rada
  • Ispunjavanje standarda kvaliteta u radu
  • Sprovođenje i poštovanje mera bezbednosti i zdravlja na radu
  • Briga o urednosti radnog mesta i proizvodne hale
Profil kandidata:
  • Poželjno iskustvo u korišćenju ručnih alata u radu
  • Poželjno prethodno iskustvo u radu u proizvodnji
  • Pouzdanost i odgovornost u radu
  • Spretnost i preciznost u obavljanju radnih zadataka
Naš klijent nudi odlične uslove za rad i mesto u uspešnom timu, uz punu podršku, obuku i mogućnost za unapređenje Vaših veština.
Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -022021-41788