07. 05. 2019

Operater u proizvodnji

RegijaBeogradski region

Vrsta posla:Proizvodnja, ugostiteljstvo i administracija

Opis
Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Za svog klijenta, tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

Operater u proizvodnji
Beograd - Stara Pazova

Opis glavnih zaduženja:
  • Priprema materijala za proizvodni proces
  • Obavljanje procesa proizvodnje prema uputstvima i procedurama
  • Poznavanje metoda i načina proizvodnje
  • Održavanje sredstava za rad
  • Održavanje radnog mesta i radnog prostora
  • Pakovanje prema standardima
  • Poštovanje propisa o bezbednosti na radu
Uslovi:
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • III/IV stepen stručne spreme, poželjno srednja hemijska škola
  • Sposobnost rada u timu
Nudimo:
  • Redovnu i konkurentnu zaradu
  • Dobre uslove rada i tehničku opremljenost
  • Rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju
  • Mogućnost usavršavanja
Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -012019-18033