24. 03. 2020

Operater za pakovanje lekova

RegijaBeogradski region

Vrsta posla:Proizvodnja, ugostiteljstvo i administracija

Opis
Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Radi pružanja usluga jednom od naših klijenata, kompaniji Galenika - vodeću farmaceutsku proizvodnju u Srbiji, tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

(Beograd, Zemun)

Uslovi rada:

     Ugovor o radu na neodređeno vreme,
     Rad u II smene, 5 dana u nedelji (06:00 – 14:00, 14:00 – 22:00),
     Obezbeđena ishrana u fabričkom restoranu,
     Obezbeđen prevoz za rad u prvoj smeni,

Potrebne kvalifikacije:

     Minimum III / IV stepen stru;ne spreme (hemijskog, medicinskog, farmaceutskog ili ma[inskog usmerenja),

Glavna zaduženja:

     Obavljanje poslova pakovanja koji su jasno definisani procedurama, i dokumentacijom pakovanja;
     Održavanje čistoće radnog mesta i opreme, kontrolisanje odsustva materijala i dokumenata od prethodnog proizvoda/serije proizvoda;
     Učestvuje u organizaciji i vrši pravovremeno deklarisanje robe i materijala sa prijemnog platoa u paletno skladište
     Organizuje, vrši i odgovara za kvalitetnu i pravovremenu ekspediciju robe i materijala
     Odgovoran je za proveru vrste otpremljene robe, njenog kvaliteta i kvantiteta,
     Učestvuje u organizaciji i vrši pravovremeno skladištenje robe i materijala sa prijemnog platoa u paletno skladište

Profil kandidata:

     Motivisani, spremni na timski rad, učenje i napredovanje u karijeri

Naš klijent nudi dobre radne uslove u dinamičnom poslovnom okruženju, uz mogućnost kontinuiranog razvoja i unapređenja profesionalnih znanja i veština

Dodatne informacije možete dobiti na sledeći način:

Od ponedeljka do petka od 09h – 17h pozivom na broj: 060/8601725
Posle 17h i vikendom: SMS, Viber ili Whatsapp na broj: 060/0690527

Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -032020-32776