18. 05. 2020

Radnik na transportnim vagama

RegijaSremski region

Vrsta posla:Stručne i rukovodeće pozicije

Opis
Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada.
Radi pružanja usluga jednom od naših klijenata, kompaniji Green Grass, koja posluje u oblastima otkupa poljoprivrednih proizvoda, trgovine poljoprivrednim proizvodima i finansiranja poljoprivredne proizvodnje, tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

(Karlovčić)
Opis posla:
  •      Obavljanje poslova merenja na transportnim vagama i sastavljanje izveštaja na osnovu utvrđenih parametra
  •      Administrativno vođenje neophodne dokumentacije
  •      Popunjavanje i izdavanje prijemnica i otpremnica
  •      Kontrola i nadgledanje utovara/istovara robe
  •      Komunikacija sa dobavljačima poljoprivrednih dobara

Uslovi:
  •      Minimum SSS (poželjno poljoprivrednog usmerenja)
  •      Poželjno prethodno iskustvo na poslovima u poljoprivredi
  •      Spremnost na prekovremeni rad u sezoni uz odgovarajuću nadoknadu
  •      Osnovno poznavanje MS Office paketa
  •      Razvijene komunikacione veštine i sposobnost prilagođavanja različitim okruženjima

Profil kandidata:
  •      Vredan, odgovoran, marljiv i pošten
  •      Motivisan i spremni na timski rad
  •      Fleksibilan i organizovan
  •      Prijatan i ljubazan u komunikaciji

Benefiti:
  •      Organizovan prevoz za kandidata
  •      Mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja
  •      Rad u prijateljskom i podržavajućem kolektivu
  •      Fleksibilno radno vreme van sezone

Dodatne informacije možete dobiti na sledeći način:
Od ponedeljka do petka od 09h – 17h pozivom na broj: 060/860 17 25
ili kontaktiranjem putem email-a: jelena.radojevic@adecco.com
Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -052020-33876