14. 01. 2021

Referent za pripremu vozila-vozač

RegionBeogradski region

Polje radaKorisnička podrška / Call centar

Vrsta posla:Proizvodnja, ugostiteljstvo i administracija

Opis
Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Radi pružanja usluga jednom od naših klijenata, lideru na tržištu Rent-a-car-a tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

(Aerodrom Nikola Tesla/ Novi Beograd)

Opis posla:
  • Kontrola spremnosti vozila za iznajmljivanje – tehnička ispravnost i bezbednost vozila, sklopova na vozilima, uređaja, signalizacije, delova i drugih segmenata neophodnih za bezbedno i ispravno funkcionisanje vozila
  • Kontroliše vozila posle svakog kretanja
  • Vrši pripremu vozila voznog parka u saradnji sa dobavljačima kompanije – čišćenje, pranje, servis, popravke, snimanje oštećenja
  • Utvrđuje vizuelnu i tehničku ispravnost i bezbednost vozila za najam
  • Obavlja poslove vozača – dostava i preuzimanje vozila od dobavljača, preuzimanje vozila iz drugih poslovnica i odredišta, lokalno i u inostranstvu

Uslovi:
  • Obavezno posedovanje vozačke dozvole B kategorije minimum 4 godine
  • Minimum SSS
  • Poželjno ali nije neophodno slično/isto prethodno radno iskustvo
  • Osnovno poznavanje MS Office paketa
  • Osnovno poznavanje engleskog jezika

Profil kandidata:
  • Sistematični I odgovorni
  • Motivisani I spremni na timski rad
  • Prijatni I ljubazni u komunikaciji
Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -012021-41042