07. 08. 2018

Regruter

RegijaNisavski region

Vrsta posla:Stručne i rukovodeće pozicije

Opis

User-added image
Regruter

(Niš)

Opis poslova:
  • Sprovođenje postupaka pronalaženja kandidata za različite pozicije pri zapošljavanju u Sloveniji (kreativni pristupi, reklamne akcije, upotreba društvenih mreža i lokalnih marketing kanala, …)
  • Pedselekcija i lični intervjui sa kandidatima
  • Nuđenje svih informacija vezanih za rad i život u Sloveniji
  • Pomoć oko sakupljanja potrebne dokumentacije za dobivanje radnih dozvola i blagovremeno slanje u Sloveniju putem maila, pošte
  • Konstantna komunikacija sa kandidatima vezano za pružanje svih potrebnih informacija oko zapošljavanja u Sloveniji.

Uslovi:
  • Srednja stručna sprema/Visoka stručna sprema
  • Minimum godinu dana radnog iskustva na sličnim poslovima
  • Poznavanje Engleskog jezika, poželjno poznavanje Slovenačkog jezika (nije uslov)
  • Odlično poznavanje MS Office paketa
  • Posedovanje vozačke dozvole (B kategorija)

Profil kandidata:
  • Energičan i orjentisan na rezultat
  • Proaktivan
  • Sposoban za multitasking
  • Visoko razvijene komunikativne veštine
Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -082018-11990