25. 12. 2020

Šef gradilišta

RegionBeogradski region

Polje radaMašinstvo / Tehnička zanimanja

Vrsta posla:Specijalističke i management pozicije

Opis
Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Radi pružanja usluga jednom od naših klijenata koji posluje u oblasti građevine, oglašavamo poziciju:
Beograd
Uslovi:
  •      Poželjna visoka stručna sprema - građevinski ili arhitektnoski fakultet
  •      Obavezno radno iskustvo u visokogradnji radi samostalnog vođenja gradilišta
  •      Spremnost za rad na terenu
  •      Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  •      Poznavanje rada na računaru

Opis zaduženja:
  •      Organizacija izvođenja radova na gradilištu
  •      Vođenje propisane evidencije (građevinski dnevnik, građevinska knjiga, knjiga inspekcija i dr.)
  •      Obračun izvedenih radova
  •      Praćenje kvaliteta izvođenja radova i pridržavanje ugovorenih rokova
  •      Kontrola primene sredstava i opreme zaštite na radu
  •      Kontrola i nadzir rada zaposlenih na gradilištu i rada kooperanata

Profil kandidata:
  •      Organizovan i sistematičan
  •      Energičan i orijentisan na ostvarivanje zadatih ciljeva u predviđenim rokovima
  •      Komunikativan i kooperativan
  •      Podržava timski rad i učestvuje u njemu

Naš klijent nudi odlične uslove za rad i mesto u uspešnom timu, uz punu podršku i mogućnost za unapređenje Vaših profesionalnih sposobnosti.
Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -122020-40492