22. 05. 2019

Tehničar Održavanja

RegijaBeogradski region

Vrsta posla:Proizvodnja, ugostiteljstvo i administracija

Opis
Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Za svog klijenta, tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

Stara Pazova

Uslovi:

Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
III/IV stepen stručne spreme, poželjno srednja hemijska škola,
Sposobnost rada u timu,

Opis glavnih zaduženja:

Preventivno i reaktivno održavanje proizvodnog pogona i mašina,
Preventivno i reaktivno održavanje mašina,
Preventivno i reaktivno održavanje proizvodne operme,
Dijagnostika i otklanjanje kvarova,
Obavlja i druge poslove iz domena svoje delatnosti po nalogu neposrednog rukovodioca kome i odgovara za svoj rad,

Nudimo:

Redovnu i konkurentnu zaradu,
Dobre uslove rada i tehničku opremljenost,
Rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju,
Mogućnost usavršavanja,

Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -052019-22287