02. 02. 2024

Tehničar održavanja

RegionInostranstvo

Polje radaProizvodnja

Vrsta posla:Specijalističke i management pozicije

Opis
Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Za našeg klijenta, kompaniju koja je lider u proizvodnji zelenih baterija, tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

(Šelefteo, Švedska)

Glavna zaduženja:
  • Razmena informacija sa operaterima, tehničarima, i drugim zaposlenima u proizvodnji kako bi se razumeli i unapredili radni zadaci,
  • Instalacija, održavanje i popravka mehaničke opreme,
  • Razumevanje i unapređenje tehničke dokumentacije,
  • Korišćenje odgovarajućih alata,
  • Optimizacija programa održavanja,
  • Obučavanje drugih zaposlenih,
  • Nabavka potrebnih rezervnih delova,
  • Razvoj i održavanje bezbednog radnog okruženja.

Potrebne kvalifikacije:
  • Minimum srednja stručna sprema (tehničko-mašinsko usmerenje),
  • Posedovanje EU pasoša,
  • Neophodno prethodno relevatno radno iskustvo na istoj i/ili sličnoj poziciji (minimum 2 godine),
  • Poznavanje engleskog jezika na naprednom nivou,
  • Poželjno poznavanje švedskog jezika,
  • Osnovno poznavanje rada na računaru (Word, PowerPoint, Excel),
  • Mogućnost rada u smenama,
  • Organizovanost, posvećenost i preciznost u radu,
  • Želja za sticanjem novih veština i dodatnom obukom.

Uslovi rada:
  • Stimulativna zarada,
  • Radni odnos na određeno vreme sa mogućnošću zaključenja radnog odnosa na neodređeno vreme direktno preko kompanije,
  • Besplatan smeštaj (jednokrevetne sobe),
  • Rad u urednom radnom okruženju,
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja,
  • Pokriveni troškovi prve avioske karte i prevoz sa aerodroma.

Kandidati koji uđu u uži krug procesa selekcije, biće kontaktirani.

Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -022024-77714