10. 01. 2018

Vođa linije miksera

RegijaSremski region

Vrsta posla:Proizvodnja, ugostiteljstvo i administracija

Opis

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Za svog klijenta, jednu od vodećih internacionalnih kompanija u oblasti proizvodnje guma za vandrumska vozila, tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

(Ruma)

Potrebne kvalifikacije:

Srednja stručna sprema

Glavna zaduženja:

- Proverava rad svih komandi na liniji za mešanje smeša,
 - Pregleda dnevni program i određuje redosled rada,
 - Proverava sve primljene komponente za mešanje smeša,
 - Vodi mikser automatski ili ručno,
 - Meša smešu po tehnološkom postupku,
 - Proverava funkcionlnost rada mašinskih, zaštitnih i protivpožarnih mera,
 - Nadgleda izvođenje svih operacija i usklađuje rad cele grupe prema tehno-
   loškom propisu,
 - Evidentira ostvareni učinak u dnevni plan,
-  Vrši obeležavanje proizvoda propratnim listom
 - Održava red i čistoću radnog mesta, kao i kontrola ostalih radnih mesta na liniji,
 - Obavlja ostale poslove iz struke po nalogu neposrednog rukovodica

 Uslovi rada:       Rad se obavlja u pogonu uz prisustvo buke, visoke temperature i prašine
Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -012018-3080