04. 01. 2021

Vozač – Rukovaoc komunalnim vozilom (C kategorija)

RegionBeogradski region

Polje radaTransport / Logistika

Vrsta posla:Specijalističke i management pozicije

Opis
Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Radi pružanja usluga jednom od naših klijenata, “Premi Trade d.o.o.”, sa sedištem u Beogradu, koja predstavlja vodeću kompaniju na području čišćenja i brige o komunalnom otpadu, oglašavamo poziciju:

Vozač – Rukovaoc komunalnim vozilom
(C kategorija)
Beograd (Altina)
Potrebni uslovi:
  •      Obavezna je vozačka dozvola C kategorije
  •      Poželjno iskustvo u vožnji mašina za mešanje betona ili cisterni (visokopritisnih vozila)
  •      Poželjan sertifikat o stručnoj kompetentnosti za prevoz tereta, kao i odgovarajuća kvalifikaciona kartica
Opis zaduženja:
  •      Vožnja i upravljanje specijalnim komunalnim vozilom
  •      Sprovođenje čišćenja putem digitalnih komandi na komunalnom vozilu (rukovanje visokopritisnim crevima)
  •      Obavljanje dogovorenih intervencija na različitim lokacijama po Beogradu i okolini (polazi se uvek iz tehničke baze na Altini)
Benefiti:
  •      Obezbeđena obuka za kandidate bez isksutva u vožnji komunalnih vozila
  •      Mogućnost dobijanja kvalifikacione kartice od strane kompanije
  •      Mogućnost napredovanja
  •      Stimulativna zarada i mogućnost ostvarivanja bonusa
  •      Plaćeni putni troškovi i troškovi smeštaja za rad van Beograda
  •      Omogućena kompletna radna oprema
Naš klijent nudi odlične uslove za rad i mesto u uspešnom timu, uz punu podršku, obuku i mogućnost za unapređenje.
Za više informacija možete pozvati na 060/8601722 ili poslati mail na jovana.milicevic@adecco.com
Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -012021-40638