08. 12. 2021

Električar

RegionInostranstvo

Polje radaProizvodnja

Vrsta posla:Specijalističke i management pozicije

Opis
Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Za svog klijenta tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

Električar
Vysoke Myto, Češka

Uslovi:
  •      Zaposlenje na duže staze
  •      Plata za redovne sate - od 1100€ do 1300 € bruto zarada
  •      Obezbeđen smeštaj
  •      25 dana godišnjeg odmora
  •      Zaposlenje u stabilnoj i uspešnoj kompaniji
  •      Poslodavac obezbeđuje radne i boravišne dozvole
  •      Pomoć u izradi radnih papira i vize
  •      Rad u dinamičnom okruženju
  •      Rad u tri smene
Potrebne kvalifikacije:
  •      Srednja stručna škola - elektrotehničkog usmerenja
  •      Neophodno iskustvo na poziciji električara
Glavna zaduženja:
  •      Čitanje planova električnih instalacija
  •      Postavljanje elektroinstalacija
  •      Testiranje funkcionalnosti električnog sistema
Profil kandidata
  •      Posvećenost i preciznost u radu
  •      Kolegijalnost

Dodatne informacije možete dobiti na sledeći način:
Od ponedeljka do petka od 08h – 16h pozivom na telefone 060/8601747
Posle 17h i vikendom: SMS ili Viber na broj telefona: 060/8601747

Biće kontaktirani kandidati koji budu ušli u uži krug selekcije.
Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -102021-51725