23. 06. 2022

Industrijski inženjer

RegionRaski region

Polje radaMašinstvo / Tehnička zanimanja

Vrsta posla:Specijalističke i management pozicije

Opis

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Za svog klijenta, tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

Kraljevo

Opis posla:
Izvođenje studija vremena proizvodnog procesa;
Upravljanje podelom posla proizvodnih linija na osnovu izvršenih studija vremena
Procena studija vremena u cilju eliminisanja uskih grla, gubitaka i predlaganja korektivnih mera;
Organizacija i optimizacija radnih mesta i radnih procesa;
Analiza proizvodnog sistema u cilju racionalizacije;
Prevencija pojave grešaka na radnim mestima u proizvodnji.

Veštine:
Sposobnost planiranja i oganizacije
Analitičnost
Timski rad

Prednosti:
Mogućnost profesionalnog razvoja i napretka u karijeri
Kontinuirano učenje i usavršavanje

Uslovi
VI stepen stručne spreme
Analitičko razmišljanje
Sa ili bez prethodnog radnog iskustva

Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -062022-60900