29. 03. 2021

Magacioner/Upravljač viljuškarom i visokoregalnom dizalicom

RegionBeogradski region

Polje radaZdravstvo / Farmacija

Vrsta posla:Proizvodnja, ugostiteljstvo i administracija

Opis
Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada.
Radi pružanja usluga jednom od naših klijenata, vodeću farmaceutsku kuću, tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

(Beograd, Zemun - 4 izvršioca)

Uslovi rada:

     Ugovor o radu na neodređeno vreme,
     Rad u II smene, 5 dana u nedelji (06:00 – 14:00, 14:00 – 22:00),
     Obezbeđena ishrana u fabričkom restoranu,
     Obezbeđen prevoz za rad u prvoj smeni
     Obezbeđena obuka za kandidate bez iskustva
     Mogućnst dobijanje licence za upravljanje Viljuškarom i Visokoregalnom dizalicom

Potrebne kvalifikacije:

    Minimum IV stepen stručne spreme bilo kog usmerenja
    Poželjno iskustvo rada u magacinu i upravljanju viljuškarom
    Spremnost za rad na visini (do 10m)

Glavna zaduženja:

     Upravljanje visokoregalnom dizalicom i elektro-viljuškarom
     Utovar i istovar robe
     Skladištenje i pikovanje robe za otpremu kupcima

Profil kandidata:

     Motivisani, spremni na timski rad, učenje i napredovanje u karijeri

Naš klijent nudi dobre radne uslove u dinamičnom poslovnom okruženju, uz mogućnost kontinuiranog razvoja i unapređenja profesionalnih znanja i veština
Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -032021-43844