07. 04. 2023

Operater u proizvodnji

RegionInostranstvo

Polje radaProizvodnja

Vrsta posla:Specijalističke i management pozicije

Opis
Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju: traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Za našeg klijenta, kompaniju koja je lider u proizvodnji zelenih baterija, tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

(Šelefteo, Švedska)

Glavna zaduženja:
•    Praćenje rada mašina i opreme koja se koristi za proizvodnju baterija
•    Doziranje i pripremanje sirovina i materijala
•    Vizuelna kontrola gotovog proizvoda
•    Briga za čisto i uredno radno okruženje

Potrebne kvalifikacije:
•    Srednja stručna sprema
•    Posedovanje EU pasoša
•    Mogućnost rada u tri smene
•    Poznavanje engleskog jezika (B2 i viši nivo)
•    Poželjno prethodno relevatno radno iskustvo
•    Organizovanost u radu
•    Želja za sticanjem novih veština i dodatnom obukom

Uslovi rada:
•    Atraktivna zarada
•    Radni odnos na određeno vreme sa mogućnošću zaključenja radnog odnosa na neodređeno vreme
•    Besplatan smeštaj (jednokrevetne sobe)
•    Rad u urednom radnom okruženju
•    Mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja
•    Pokriveni troškovi prve avioske karte i prevoz sa aerodroma

Kandidati koji uđu u uži krug procesa selekcije, biće kontaktirani.
Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -042023-69395