28. 05. 2024

Regruter

RegionSumadijski region

Polje radaHR / Upravljanje ljudskim potencijalima

Vrsta posla:Specijalističke i management pozicije

Opis

Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa koja uključuju traženje i selekciju, privremeno zapošljavanje, outsourcing, outplacement, savetovanje i istraživanje tržišta rada. Usled proširenja tima, u potrazi smo za motivisani kandidatitom koji bi nam se pridružio na poziciji:

Regruter (Kragujevac)

Zahtevi:
•    Poželjno prethodno iskustvo na sličnim pozicijama;
•    Odlične komunikacione veštine i orijentisanost na klijente;
•    Dobro poznavanje engleskog jezika;
•    Vozačka dozvola B kategorije – Aktivan vozač.

Opis posla:
•    Komunikacija sa klijentima kako bi se razumele njihove potrebe za zapošljavanjem i definisali profili traženih kandidata;
•    Kreiranje oglasa za poslove, postavljanje na različite platforme i aktivno traženje potencijalnih kandidata;
•    Sprovođenje intervjua sa kandidatima radi procene njihovih veština, iskustva i motivacije;
•    Predstavljanje kandidata klijentima i organizovanje intervjua između kandidata i klijenata;
•    Pregovaranje o uslovima zapošljavanja i zastupanje interesa kako klijenata, tako i kandidata;
•    Održavanje baze podataka kandidata i ažuriranje informacija o njima;
•    Praćenje tržišnih trendova i prilagođavanje regrutacionih strategija kako bi se osiguralo uspešno zapošljavanje;
•    Poštovanje zakonskih regulativa u vezi sa regrutacijom i zapošljavanjem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -032024-78741