14. 12. 2021

Operater u proizvodnji

RegionInostranstvo

Polje radaProizvodnja

Vrsta posla:Specijalističke i management pozicije

Opis
Adecco je globalni lider u zapošljavanju sa širokim rasponom usluga i celovitih rešenja na području ljudskih resursa.
Za svog klijenta, internacionalnu kompaniju iz oblasti automobilske industrije, tražimo motivisane i pouzdane kandidate za poziciju:

Kečkemet, Mađarska
Uslovi rada:
  •      Ugovor na neodređeno nakon tri meseca rada
  •      Plata za redovne sate - 630 € do 720€ neto zarada
  •      Mogućnost ostvarenja mesečnih (do 120 € bruto) i kvartalnih bonusa
  •      Obezbeđen smeštaj i novčana naknada za ishranu
  •      Refundacija putnih troškova
  •      Poslodavac obezbeđuje i snosi troškove za radne i boravišne dozvole
  •      Zaposlenje u stabilnoj i uspešnoj kompaniji
  •      Organizovan prevoz iz Srbije i mogućnost organizovanog obilaska kompanije
  •      Obezbeđena obuka
  •      Rad u tri smene
Potrebne kvalifikacije:
  •      Minimum završena osnovna škola
  •      Poželjno radno iskustvo u sektoru proizvodnje (nije neophodno)
  •      Poželjno poznavanje mađarskog jezika (nije neophodno)
Glavna zaduženja:
  •      Montaža auto sedišta na liniji
  •      Upotreba automatskih i poluautmatskih alata
  •      Vizuelna kontrola gotovog proizvoda
  •      Poštovanje bezbednostnih mera u proizvodnji
  •      Obavljanje i drugih poslova po nalogu Tim Lidera proizvodnje

Profil kandidata:
  •      Odgovornost i preciznost u radu
  •      Kolegijalnost
  •      Spremnost na smenski rad

Dodatne informacije možete dobiti na sledeći način:
  • Od ponedeljka do petka od 08h – 16h pozivom na telefone 064 811 6479, 060/8601747
  • Posle 17h i vikendom: SMS ili Viber na broj telefona: 060/8601747, 064 811 6479

Biće kontaktirani kandidati koji budu ušli u uži krug selekcije.

Prijavi se! Cancel

Broj oglasa JN -122021-53664